fbpx

Kosmiczna Ochrona Twojego Pojazdu!

Zabezpieczenie Folią PPF

Nasz bestseller wśród usług! Trwała poliuretanowa folia ma  wytrzymałość mechaniczną i zapewnia doskonałe zabezpieczenie lakieru. Jedną z najbardziej fenomenalnych cech folii PPF jest jej zdolność do samoregeneracji. Oznacza to, że drobne rysy powstające przy zwykłym użytkowaniu samochodu „goją się” samoczynnie pod wpływem ciepła.

Dlaczego warto

Folia PPF izoluje karoserię od środowiska zewnętrznego, chroni przed zarysowaniami, ptasimi odchodami, żywicą z drzew, osadami metalicznymi. Zawierają filtry UV, które chronią kolor lakieru przed wypłowieniem i gwarantują długotrwały połysk odporny na matowienie. Możesz zabezpieczyć cały samochód lub tylko najbardziej narażone na szkodę części. W każdym wypadku, chroniąc lakier, inwestujesz w długotrwały efekt „Jak z salonu”.

Efekt:

Twój pojazd, owinięty kosmiczną ochroną, gotowy na wszystkie wyzwania drogowe. Będziesz pewny, iż karoseria jest doskonałe zabezpieczona. A pielęgnacja auta zajmie o wiele mniej tak cennego czasu. Inwestycja w ochronę samochodu jest niewielka w porównaniu do naprawy, co pomoże

Wszelkie prawa zastrzeżone.